SEO – Optimalizace pro vyhledávače

POTŘEBUJETE ZPRACOVAT JEDNORÁZOVÝ SEO ROZBOR WEBU? HLEDÁTE NĚKOHO, KDO SE DLOUHODOBĚ POSTARÁ O OPTIMALIZACI VAŠICH STRÁNEK? PAK JSTE U NÁS NA SPRÁVNÉ ADRESE!

Vše je propojeno a vše spolu souvisí. Nechlubíme se tím, že obsáhneme celý váš online marketing, protože to neumíme. Co děláme je SEO – Optimalizace pro vyhledávače a vše co s tím úzce souvisí. Naše ambice jsou, abychom tuto činnost dělali dobře, abychom klientovi obstarali výsledky, které chce, které potřebuje a o kterých ještě ani neví.

Technické SEO

JE VÁŠ WEB VE STÁDIU PŘÍPRAV NEBO NENÍ VIDĚT? MÁTE POCIT, ŽE JEJ NĚCO BRZDÍ A MOHL BY DOSAHOVAT LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ? PODÍVÁME SE NA NĚJ TROŠKU ZBLÍZKA A NAJDEME CO JE TŘEBA TROŠKU POLADIT.

TECHNICKÉ SEO

Content marketing

I SEBELÉPE VYLADĚNÝ WEB PO TECHNICKÉ STRÁNCE SE NEOBEJDE BEZ OBSAHU. OBSAH JE TO CO MŮŽEME OPTIMALIZOVAT!

Tvoříme a ohýbáme textový i mediální obsah.

Content marketing není jen o vkládání klíčových slov a frází. Je také o chování a reakci uživatelů. Píšeme, upravujeme, vyhodnocujeme, ladíme…

CONTENT MARKETING

Offpage faktory

NEJSOU VIDĚT VAŠE KLÍČOVÁ SLOVA, VAŠE KONKURENCE STÁLE ROSTE A VY NIC? PŘESTÁVAJÍ K VÁM CHODIT ZÁKAZNÍCI NEBO SE WEB NÁHLE PROPADL A VŠE JE „VYLADĚNO“? MOŽNÁ POTŘEBUJETE POMOCI S EXTERNÍMI FAKTORY.

Když už je web vyladěný po technické i obsahové stránce, pojďme ho společně zviditelnit. Pracujeme na získávání kvalitních zpětných odkazů a zvyšujeme autoritu – zapojujeme další dávku kreativity.

OFFPAGE FAKTORY

Tak na co čekáš, ty jsi přece rychlejší… Nejen že to víš, ale ty tomu i věříš.

Morpheus, MATRIX

Svět bez pravidel a nařízení, svět bez hranic a omezení, svět, ve kterém je možné úplně všechno.

Neo, MATRIX
ODSTARTOVAT SPOLUPRÁCI!

Další specializace

UKÁŽEME VÁM SVĚT. SVĚT BEZ HRANIC A OMEZENÍ, SVĚT, VE KTERÉM JE MOŽNÉ ÚPLNĚ VŠECHNO. CO SE STANE PAK, TO UŽ NECHÁME NA VÁS…

Technické SEO

Návrh informační architektury

SEO Audity a analýzy

Copywriting

Optimalizace vizuálního obsahu

Analýza klíčových slov

Odkazový profil

Linkjuice

Linkbuilding

Chcete být součástí inMatrixu?

MÁTE PROJEKT, SE KTERÝM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Kontaktujte nás