„Víme, že tam jste! Cítíme, že čtete tyto řádky.

Víme, že se nás možná bojíte, bojíte se změny, toho, že neznáte naši společnost.

Nebudeme vám říkat, jak tohle skončí, ale povíme vám, jak to začalo…“

Jsme novým hráčem na trhu online marketingu, se zaměřením na SEO. Jsme inMatrix a rádi bychom se představili.

Jaké byly naše začátky?

Co vám budeme povídat, každé začátky jsou těžké, ale pokud se jednou člověk rozhodne jít za tím, co si přeje, je třeba zatnout zuby a vytrvat. Všichni jsme si chvilkami zoufali, ale vytrvali.

Náš vstup do systému navíc komplikovalo šíření nepravdivých informací, nedodržení slibů a závazků třetích stran natolik, že bylo nutné povolat právníky.

Jednoduché licence (živnostenské listy), nefungovaly ideálně, a tak vznikla koncem listopadu společnost inMatrix s.r.o. Také samotný obchodní název zaměstnal 3 právníky a jednu notářku. Padly názory, že šance na uznání názvu obchodním soudem je menší než 50%, protože obsahuje velmi málo rozlišovacích znaků. Ale prošel!

Díky tomuto zdaru, a zejména díky našim klientům-partnerům, začaly být systémové anomálie zvládnutelné, za což bychom jim rádi poděkovali.

Kromě toho jsme se museli naučit větší disciplíně a být na sebe tvrdí, neboť práce z domova má úplně jiná pravidla, která jsme si museli osvojit. Prokrastinace je nebezpečný nepřítel a my už se moc těšíme na nové kanceláře.

Před vámi „stojí“ naše začínající agentura, na kterou jsme všichni hrdí, ve kterou věříme, a pro kterou je radost pracovat.

Proč jsme založili inMatrix?

Prošli jsme si zaměstnáním pro větší i menší společnosti a zjistili jsme, že zkostnatělý systém korporátních kolosů není nic pro nás. Nechtěli jsme pracovat podle předem nalinkovaných šablon, chtěli jsme víc prostoru pro kreativitu, více svobody.

A tak jsme si takovou společnost založili. Oslava stála za to!

Jsme dobrým týmem?

Tak určitě! Kromě vize „svobodné firmy“ nás spojuje přátelství a máme mnoho společného.

Milujeme SEO, baví nás online marketing a nebojíme se vystoupit z davu. Máme hodně společných hodnot, vážíme si lidí, kteří drží slovo. Dopředu nás žene idea pracovat v kolektivu lidí, které jejich práce baví, kteří drží za jeden provaz, chtějí dál růst, společně se rozvíjet a navzájem motivovat.

Kromě toho ujíždíme na dobrém jídle, rádi si otevřeme lahvinku kvalitního vína nebo si pustíme zajímavý film. A nebo společně vyrazíme do víru nočního života.

A z profesního života? Kamil je vynikající obchodník a ví, jak pečovat o blaho klientů. Petr má mnoho zkušeností nejen na poli optimalizace stránek, ale i obchodu, a zastřešuje náš tým z hlediska know how. A my ženy? Nejsme jen na okrasu, rády se učíme, naše práce nás baví, a taky máme schopnosti, kterými přispíváme k fungování našeho uskupení.

Jaké jsme měli Vánoce?

Inu, jak to tak v začátcích bývá, byly hodně pracovní. Příliš volna jsme si neužili, ale stálo to za to. Díky tomu jsme na Nový rok spustili web, ze kterého máme upřímnou radost.

A co bude dál?

My věříme, že pokud budeme tvrdě pracovat na splnění našich představ, čekají nás jen samá pozitiva a sociální jistoty. 🙂

„Až dočtete tyto řádky, ukážeme vám, budete-li chtít, jak to děláme my, abyste viděli, jak má podle nás vypadat spolupráce.

Co se stane pak, zda vás zaujal náš příběh a budete nás nadále sledovat, to necháme už jen na vás..“